Главная » 2015 » Червень » 9 » Пішов з життя Нечай Володимир Михайлович
10:51
Пішов з життя Нечай Володимир Михайлович

                 Нечай Володимир Михайлович

               01.01.1955 – 07.06.2015 рр.

       7 червня 2015 року передчасно обірвалося життя прекрасної людини, вірного товариша, професіонала своєї  справи  патріота своєї країни та рідного міста, турботливою батька і люблячого чоловіка Нечая Володимира Михайловича.

        Пішов з життя головний лікар КУ «Херсонський обласний центр служби крові» Нечай Володимир Михайлович.

        Народився Володимир Михайлович  1 січня 1955 в селі Веселянка Запорізькою району Запорізької області. У 1978 році закінчив Запорізький медичний інститут. Лікувальну практику проходив у Вроцлавській медичній академії Республіки Польща. Після закінчення інтернатури працював хірургом  Верхньорогачидької і Каховської районних лікарнях. У 1979 році перейшов на роботу в реанімаційно – анестезіологічну службу  Каховської ЦРЛ, стояв біля витоків її становлення. З серпня 1985 переведений на будівництво станції переливання крові в якості головного лікаря Каховської міжрайонної станції переливання крові. У 1989-1991 роках навчався на факультеті міжнародних відносин в Київському державному університеті. 3 2010 року і до кінця своїх днів Володимир Михайлович очолював Херсонський обласний центр служби крові. Мав першу атестаційну категорію лікаря-анестезіолога і вишу атестаційну категорію з організації та управління охорони здоров’я.

         З 1985 по 2002 роки Володимир Михайлович шість разів обирався депутатом Каховської міської ради, неодноразово очолював постійну депутатську комісію з охорони здоров’я. Володимир Михайлович був висококваліфікованим фахівцем, керівником з великої літери, який вміло вирішував складні проблеми охорони здоров'я населення. Усі ці прекрасні якості, гармонійно поєднувалися у характері Володимира Михайловича зі свідомим почуттям обов'язку, відповідальністю, працьовитості з високим покликанням - бути патріотом і професіоналом високого ґатунку.

          Володимир Михайлович був справедливою і принциповою людиною, він завжди відстоював свою точку зору, мав свій погляд на життя.

        Разом зі своєю дружиною, Лідією Олександрівною, дав дорогу в життя двом чудовим донькам Вікторії ї Світлані.

       Світла йому пам'ять  і  наша шана.

 

Президент ВГО "Асоціація служби крові України", к.мед.н.                                                             А.М. Чугрієв

                                                                                                                            

 

Просмотров: 1953 | Добавил: Oleben | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: